Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl Üye Olabilirim?
Fg Akü’ye hızlı ve kolay bir şekilde üye olabilirsiniz.
www.fgakufiyatlari.com ana sayfada sağ üstte yer alan “Hesabım”  sekmesinden "Üye Ol" butonuna tıklayarak ve açılan sayfadaki üyelik formunu doldurun ve Fg Akü’ün avantajlar dünyasını keşfedin.
 
Üyelik Bilgilerimi Nasıl Değiştirebilirim?
Üyelik bilgilerinizi güncellemek için ana sayfanın sağ üst köşesinde bulunan “Hesabım” menüsüne girip sırasıyla “Müşteri Bilgilerim” menüsünden değiştirebilirsiniz. Gerekli değişiklikleri yapıp “Kaydet” butonuna tıkladığınızda bilgileriniz güncellenmiş olacaktır.
Şifremi Unuttum, Ne Yapabilirim?
Ana sayfada sağ üstte yer alan “Merhaba Ziyaretçi” sekmesine bastığınızda açılacak olan “Üye Girişi” sayfasındaki “Şifremi unuttum” yazısına tıklayın. Üye olurken kullandığınız e-posta adresinizi girdikten sonra e-posta adresinize bir link gönderilecektir. Gönderilen linki tıklayarak yeni şifre oluşturabilir, alışverişe güvenle devam edebilirsiniz
 
Kredi kartıyla alışveriş yaparken güvende miyim?
www.fgakufiyatlari.com kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için en son teknolojileri kullanmaktadır.
www.fgakufiyatlari.com sitesi içerisindeki tüm sayfalar SSL Güvenlik Sertifikası ile korunmaktadır.Ayrıca yapacağınız tüm alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerlidir.SSL Güvenlik Sertifikası  ve 3D Secure servisleri sayesinde güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. 
Sitedeki ürünler orijinal mi?
fgakufiyatlari.com’ da yer alan ürünlerin hepsi %100 orijinal olup, tedarikçi firmalardan temin edilerek satışa sunulmaktadır. Eğer fgakufiyatlari.com’dan aldığınız bir üründe orijinal olup olmamasıyla ilgili bir kaygınız markanın sitesine girerek seri numarasını sorgulabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri'nden bize ulaşabilirsiniz ve sitenin en altında “İletişim” sekmesini kullanarak iletişime geçebilirsiniz.
 
Siparişimi nasıl takip edebilirim?
Siparişlerinizi “Hesabım" menüsü altında "Siparişlerim” sekmesinden takip edebilirsiniz. Siparişiniz oluşturulduktan sonra farklı operasyon süreçlerine dahil olduğu için bu sekmede siparişinizin durumu devamlı olarak güncellenmektedir. Bu ekranda göreceğiniz sipariş durumları ve bu durumların ne anlam ifade ettiğini aşağıda sizin için özetledik: Siparişiniz Alındı: Siparişinizin ödeme onayının alındığını göstermektedir.

 Hazırlanıyor: Siparişinizin hazırlanmak üzere depomuza iletildiğini göstermektedir.
 Kargolandı: Siparişinizin kargo firmasına teslim edildiğini göstermektedir. Bu aşamada tarafınıza e-posta ve SMS ile kargo takip kodunuz da   iletilmektedir.