Hakkımızda


İstanbul Bahçelievler’de bulunan, FG AKÜ sunduğu kalite, güvenilir hizmet anlayışı ve profesyonel ekibiyle birlikte kısa sürede İstanbul’da en çok tercih edilen firma olmuştur.

Firmamız başta İstanbul olmak üzere Türkiye genelinde akü satışı, akü yol yardım ve mobil servis hizmetlerimizle otomotiv sektöründe yenilikçi adımlar atıyor. Hızlı ve güvenilirliği esas edinmiş profesyonel saha ekibimizle Türkiye'nin her yerine akü satışı gerçekleştiriyoruz. Akü satın alma taleplerinizde uzman ve profesyonel kadromuzla aracınızın akü konusundaki problemlerini çözerek yolculuğunuza devam etmenizi sağlıyoruz.

Modern ve yenilikçi satış politikamızla siz değerli müşterilerimize daima, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri sunuyoruz. Firmamızda kolay ödeme seçenekleri ve geniş ürün yelpazemizle en kaliteli akü ürünlerini bulmanız mümkündür.

Yeni nesil satış politikasıyla, müşteri memnuniyetine ve güvenliğine önem vererek Türkiye'nin ve İstanbul'un lider otomotiv noktası unvanımızı korumayı misyon ediniyoruz. Kaliteli ve uygun fiyatlı akü satışı ile tüm Türkiye'deki müşterilerimizin geneline hitap etmek firmamızın esaslarındandır.

Aynı zamanda FG AKÜ olarak, en güvenilir ve en kaliteli ürünleri müşterilerimize sunarak Türkiye'deki lider konumumuzu otomotiv sektörüne bir yenilik getirerek sürdürmeyi amaçlıyoruz.